Szkoła językowa z dojazdem do Klienta

Szkoła językowa z dojazdem do Klienta

Szkoła językowa z dojazdem do Klienta

Szkoła językowa z dojazdem do Klienta

 

Nasza szkoła wychodzi naprzeciw potrzebom wszystkich tych, którzy chcą opanować język angielski, niemiecki, francuski, hiszpański czy rosyjski. Powstała, by połączyć możliwość efektywnej nauki języka obcego z wygodą i komfortem zdobywania wiedzy oraz nowych umiejętności.

To, co nas wyróżnia, to profesjonalizm i elastyczność. Dostosowujemy się do Klienta, biorąc pod uwagę Jego potrzeby, zainteresowania i możliwości. Nasi lektorzy dojeżdżają do swoich Uczniów na terenie Warszawy i okolic. Przygotowują ich do egzaminów maturalnych, certyfikatów językowych, prowadzą zajęcia z języka ogólnego i specjalistycznego, ale także dostosowują program nauczania do niestandardowych i indywidualnych potrzeb. Oprócz wykwalifikowanych polskich nauczycieli w zespole znajdują się także native speakerzy, czyli rodzimi użytkownicy języka.

Let’s do it to miejsce, gdzie spotkały się nasza pasja do języków obcych, ale także wiedza o nich, o kulturze krajów, w których się nimi posługuje. Pozwoliło nam to stworzyć szeroką, wielowymiarową i kompleksową ofertę, odpowiednią dla dzieci, młodzieży, czy dorosłych. Dzięki indywidualnemu podejściu nasi Klienci nie muszą martwić się o efekty nauki.

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z językiem obcym? Skontaktuj się znami!